Samsung може випустити спрощену версію смартфона Galaxy Note 6 — з 4 ГБ оперативної пам’яті

[sc:baner ]

В тому, що компанія Samsung готує до випуску смартфон Galaxy Note 6, немає ніякого секрету. За останніми даними, апарат отримає 6 або 8 ГБ оперативної пам’яті, екран діагоналлю 5,8 дюйма роздільною здатністю 2K і, може бути навіть, SoC Qualcomm Snapdragon 823. Але в сімействі Note 6 апарат може виявитися не один: як пише джерело в китайській соцмережі Weibo, Samsung працює над спрощеною і, очевидно, більш доступною версією смартфона — Lite.

Правда, враховуючи високі очікування від характеристик Galaxy Note 6, версія Lite виявиться не такою вже й Lite в порівнянні з іншими, в тому числі флагманськими смартфонами поточного року. Так, їй приписують SoC Qualcomm Snapdragon 820, 4 ГБ оперативної пам’яті і дисплей Super AMOLED тій же діагоналі 5,8 дюйма, але меншого дозволу Full HD.

Кілька днів тому проходила інформація про те, що Samsung тестує два варіанти Galaxy Note 6 — з звичайним екраном і зігнутим. У такому разі логічно припустити, що першим могла б оснащуватися версія Lite, в той час як вигнуту панель отримав би її старший брат.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]