Samsung Pay починає роботу в США

Компанія Samsung Electronics сьогодні запускає платіжний сервіс Samsung Pay в США. Нагадаємо, першим регіоном, де заробив Samsung Pay стала Південна Корея. Там сервіс працює з 20 серпня.


Samsung Pay підтримує технологію Near Field Communication (NFC), так і технологію Magnetic Secure Transmission (MST). У США сервіс підтримує карти MasterCard, Visa або American Express, випущені такими банками як Bank of America, Citigroup, American Express або U. S. Bank. Також проводиться робота з кредитними картами ряду компаній.

Минулого тижня Samsung розповіла про перші результати з моменту початку роботи платіжного сервісу Samsung Pay. Обсяг транзакцій за місяць перевищив 30 мільйонів доларів, 60% припало на операції, здійснені користувачами нового Galaxy Note 5. 10% користувалися сервісом щодня.

Сервіс Samsung Pay в США доступний на смартфонах Samsung Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S6 edge+ і Galaxy Note 5 операторів AT&T, T-Mobile, Sprint і U. S. Cellular. Компанія планує незабаром запустити його в Китаї, Іспанії і Великобританії.

Джерело:
Інформаційні технології