Системна плата Asus ROG Maximus VIII Impact типорозміру mini-ITX має незвичайний блок регуляторів напруги

Показана на ілюстрації системна плата поповнила каталог Asus Republic of Gamers (ROG). Вона називається Asus ROG Maximus VIII Impact і призначена для малогабаритних ігрових ПК.

Навіть побіжний погляд на плату типорозміру mini-ITX виявляє такі особливості, як вертикально розташована плата з регуляторами напруги Impact Power III, модуль бездротового зв’язку і звукова карта SupremeFX Impact III.

Основою плати є набір системної логіки Intel Z170 Express, поруч з яким знаходиться процесорний роз’єм LGA 1151. Біля одного з країв плати знаходиться пара слотів для модулів пам’яті, куди можна сумарно встановити до 32 ГБ пам’яті DDR4 (до DDR4-4133). Перпендикулярно слотів для пам’яті встановлений слот розширення PCIe 3.0 x16, а вершина утвореного кута відведена для роз’ємів чотирьох портів SATA 6 Гбіт/с. Крім них в оснащенні плати можна виділити оптичний вихід S/PDIF, відеовихід HDMI, порт Gigabit Ethernet, роз’єм U. 2, два порти USB 3.1 (роз’єми Type-A і Type-C на задній панелі), шість портів USB 3.0 (чотири на задній панелі, два — на штырьковом роз’ємі). Що стосується бездротового підключення, плата підтримує 802.11 a/b/g/n/ac Wi-Fi 2×2 MU-MIMO (в діапазонах 2,4 і 5 ГГц) і Bluetooth V4.1, 4.0 LE, 3.0+HS. Вищезгадана звукова плата ROG SupremeFX Impact III на кодеку ES9023P екранована і оснащена підсилювачем для навушників.

Джерело:
Інформаційні технології