Системна плата MSI B150M Gaming Pro оснащена вісьмома портами USB 3.1

[sc:baner ]

Асортимент компанії MSI поповнився системною платою B150M Pro Gaming. З назви нескладно зрозуміти, що пристрій орієнтоване на геймерів і засноване на наборі системної логіки Intel B150. Плата готова прийняти процесори у виконанні LGA 1151.

Незважаючи на те, що новинка призначена геймерам, далеко не всім вона підійде. По-перше, тут лише два слоти для модулів оперативної пам’яті. Хоча максимальний обсяг може становити цілком значні 32 ГБ, а максимальна частота може досягати 2133 МГц. По-друге, тут лише один слот PCI-Express 3.0 x16, а крім нього є лише два слоти PCI-Express 3.0 x1. При цьому відстань між ними така, що використання відеокарти з масивною системою охолодження в більшості випадків не перекриє жоден з доступних слотів.

Також у конфігурацію новинки входять шість портів SATA 6 Гбіт/с. На задній панелі розташувалися порти PS/2 (x2), USB 3.1 (x6), VGA, DVI, HDMI, Gigabit Ethernet і аудіороз’єми. Новинка виконана у форм-факторі microATX. Окремо можна відзначити підсистему живлення з шістьма фазами, а також можливість вивести на передню панель два порти USB 3.1.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]