Слайдер BlackBerry Priv виявився тонше Galaxy Note 5

Один щасливчик-користувач соціального новинного сервісу Reddit зумів отримати в свої руки, що готується до випуску смартфон BlackBerry Priv, а потім опублікував кілька фото і поділився першими враженнями.

За словами джерела, модель справляє дуже приємне враження, при цьому пристрій виявилося тонше фаблета Samsung Galaxy Note 5, який має товщину 7,6 мм. Також він зазначив повноцінний доступ до онлайн-магазин Google Play, ряд додатків був вже попередньо встановлено. Дисплей здається злегка округленим по краях.

Нагадаємо, відомий раніше під кодовою назвою BlackBerry Venice, смартфон отримав назву, утворене від слова «privacy» (конфіденційність на англ.). Він виконаний у рідкісному зараз форм-факторі вертикального слайдера з апаратною QWERTY-клавіатурою. Крім того, модель повинна стати першим смартфоном BlackBerry на основі мобільної операційної системи Android. Не так давно компанія підтвердила майбутній випуск Android-слайдера Priv у своєму фінансовому звіті, а потім голова BlackBerry продемонстрував апарат канадського телеканалу.

Джерело:
Інформаційні технології