Смартфон Acer Jade Primo на Windows 10 Mobile вийде в грудні

Смартфон Acer Jade Primo на основі свіжої версії операційної системи Windows 10 Mobile був анонсований ще на вересневій виставці IFA 2015, однак тоді не були оголошені ні терміни випуску, ні ціни. Тепер смартфон на Філіппінах і повідомили деякі додаткові подробиці.


Так, смартфон вийде в продаж у грудні 2015 року за ціною близько $408 або €367. Звичайно, в залежності від регіону ціна може змінюватись. Для США очікується вартість не більше $450, а для європи — €400.

Смартфон отримав 5,5-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю Full HD, 21-мегапіксельну основну камеру з подвійним світлодіодним спалахом, 8-мегапіксельну фронтальну камеру, процесор Snapdragon 808. Велику ставку виробник зробив на функцію Continuum в Windows 10 Mobile. Завдяки цій функції смартфон можна використовувати в ролі такого собі міні-ПК, підключивши до нього монітор, миша і клавіатуру. В такому режимі смартфон дозволяє запускати універсальні програми Windows 10, а також додатки для x86-архітектури, конвертовані під ARM.

Джерело:
Інформаційні технології