Смартфон BlackBerry Priv засвітився у рітейлера в подробицях

Чергова порція подробиць про смартфон BlackBerry Priv з’явилася в мережі. Рітейлер Carphone Warehouse почав приймати попередні замовлення на новинку, повідомивши, що у Великобританії гаджет почне поставлятися з 6 листопада.

Нагадаємо, днями компанія BlackBerry відкрила офіційну сторінку реєстрації, на якій можна підписатися на новини про майбутній смартфон BlackBerry Priv. На ній BlackBerry вперше підтвердила деякі технічні характеристики цієї цікавої моделі. Проте докладних специфікацій вона досі не оприлюднила.

Згідно опису Carphone Warehouse, смартфон володіє наступними параметрами. BlackBerry Priv оснащується 5,4-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю Quad HD (1440 x 2560 пікселів) з округленими краями, 18-мегапіксельною камерою зі стабілізацією зображення і оптикою Schneider-Kreuznach, цікаво, що дозвіл фронтальної зазначено в розмірі 2 Мп, тоді як раніше говорилося про 5 Мп. Апаратною основою стане шестиядерний процесор Snapdragon 808 з графікою Adreno 418, 3 ГБ оперативної пам’яті, 32 ГБ флеш-пам’яті, доповненої слотом для карток microSD об’ємом до 2 ТБ.

Нагадаємо, відомий раніше під кодовою назвою BlackBerry Venice, смартфон отримав назву, утворене від слова «privacy» (конфіденційність на англ.). Він виконаний у рідкісному зараз форм-факторі вертикального слайдера з апаратною QWERTY-клавіатурою. Крім того, модель повинна стати першим смартфоном BlackBerry на основі мобільної операційної системи Android. Не так давно компанія підтвердила майбутній випуск Android-слайдера Priv у своєму фінансовому звіті, а потім голова BlackBerry продемонстрував апарат канадського телеканалу.

Джерело:
Інформаційні технології