Смартфон Samsung Galaxy O7 помічений в базі даних GFXBench

У базі даних програми GFXBench з’явилася сторінка з описом характеристик смартфона Samsung Galaxy O7, відомого також як Samsung Galaxy Mega On. Цікаво, що специфікації пристрою в дечому відрізняються від специфікацій цього ж апарату, представлених на сайті китайського регулятора TENAA.

За даними GFXBench, Samsung Galaxy O7 (каталожний номер SM-G600x) оснащений екраном діагоналлю 5,8 дюйма роздільною здатністю 1280 х 720 крапок, однокристальних платформою Qualcomm Snapdragon 410, 1 ГБ ОЗУ, 8 ГБ вбудованої флеш-пам’яті, камерами роздільною здатністю 5 і 13 Мп, ОС Android 5.1.1.

На противагу цьому, дані сайту TENAA говорять про трохи меншому екрані (5,5 дюйма) і більшому дозволі фронтальної камери (8 Мп). Така різниця може бути обумовлена як банальними помилками GFXBench у визначенні реальних параметрів пристрою, так і підготовкою Samsung іншої версії Galaxy O7 для китайського ринку.

Що ж стосується 5-дюймового екрану, зазначеного GFXBench, то він, очевидно, належить моделі Samsung Galaxy O5 (раніше відомої як Galaxy Grand On), протестованої одночасно з Galaxy O7.

Джерело:
Інформаційні технології