Смартфони Moto G четвертого покоління і Moto G Plus побудовані на SoC Qualcomm Snapdragon 430

[sc:baner ]

Слідом за порталом Zauba, дані про смартфонах Moto G четвертого покоління і Moto G Plus опублікував німецький джерело. На поточний момент ця мережева витік є найбільш детальною. Як повідомляється, дані про ще не представлених офіційно смартфонах скопійовані з каталогу одного з східноєвропейських партнерів Lenovo.

Як видно на картинці, обидві моделі побудовані на однокристальних платформі Qualcomm Snapdragon 430. Не зайвим буде нагадати, що до складу цієї SoC входить вісім ядер ARM Cortex-A53 частотою 1,2 ГГц, GPU Adreno 505 і модем X6 LTE Cat 4. У якості ОС використовується Android 6.0.

Видно, що багато в чому схожі апарати, за винятком дозволу камер і обсягів оперативної і флеш-пам’яті пам’яті. Так, модель Plus отримала датчик зображення з роздільною здатністю 16 Мп, 3 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті і 32 ГБ флеш-пам’яті, а звичайний Moto G четвертого покоління задовольняється камерою роздільною здатністю 13 Мп, 2 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті і 16 ГБ флеш-пам’яті.

Також смартфони запропонують адаптери Wi-Fi 802.11 ac і Bluetooth 4.2, а не які варіанти зможуть похвалитися наявністю NFC.

За попередніми даними, вартість новинок в Європі буде знаходитися біля позначки 250 євро.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]