СВО EK Water Blocks EK-XLC Predator 360 має спеціальний роз’єм для розширення без зливу охолоджувальної рідини

Компанія EK Water Blocks представила систему рідинного охолодження EK-XLC Predator 360. Цікавою особливістю цієї СВО є наявність спеціального роз’єму, що дозволяє розширювати систему, не зливаючи охолоджуючу рідину.

Конструкція системи EK Water Blocks EK-XLC Predator 360 включає процесорний водоблок Supremacy MX і мідний радіатор CoolStream PE типорозміру 360 мм, на якому закріплений резервуар, помпа Laing DDC та три вентилятори EK-Vardar. Один із шлангів, що зв’язують процесорний водоблок з іншими компонентами СВО, зроблений роз’ємним. Роз’єм Quick Disconnect (QDC) дозволяє швидко включити в систему новий компонент, наприклад, водоблок для GPU. При цьому немає необхідності зливати охолоджуючу рідину, а потім знову заправляти систему. Звичайно, що підключається водоблок повинен бути залитий і сумісний з QDC. За словами виробника, при відключення і підключення роз’єму QDC з системи не випливає ні краплі охолоджуючої рідини.

Габарити радіатора Predator 360 з резервуаром і помпою рівні 415 x 133 x 68 мм, Помпа та вентилятори підключені через розгалужувач на радіаторі, так що виріб підключається до комп’ютера всього двома кабелями: один підключається до роз’єму CPU Fan і служить для керування швидкістю, а інший — до гнізда живлення SATA.

Система охолодження EK-XLC Predator 360 сумісна з процесорами Intel у виконанні LGA 115x, LGA 2011 і LGA 2011v3. Випуск різновиди для процесорів AMD запланований на 2016 рік. Ціна EK-XLC Predator 360 — 293 євро. Продажі вже почалися.

Джерело:
Інформаційні технології