Tether Tools Case Relay дозволяє живити фотокамеру від зовнішнього акумулятора або електромережі

[sc:baner ]

Компанія Tether Tools почала продажі пристрою Case Relay, що дозволяє організувати «нескінченне» харчування дзеркальної або бездзеркальної камери. Список сумісних камер включає численні моделі виробництва Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Olympus і Panasonic. Широка сумісність забезпечується тим, що до камери Case Relay підключається за допомогою змінного перехідника, встановлюваного в батарейний відсік. З іншого боку до Case Relay підключається зовнішній акумулятор або адаптер електромережі.

Вбудований в Case Relay акумулятор ємністю 1200 мА∙ч дозволяє замінювати зовнішнє джерело живлення, не перериваючи роботу камери. Це може бути особливо важливо у випадку інтервальної зйомки або відеозйомки, так і просто для забезпечення безперервного робочого процесу.

Пристрій сумісний з усіма мобільними акумуляторами і адаптерами електромережі, оснащеними стандартним виходом USB з напругою 5 Ст.

Перехідник, залежно від моделі камери, коштує $30-35, а сам пристрій Case Relay — $100. Зовнішній акумулятор Tether Tools ємністю 10000 мА∙год оцінений в $50.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]