thingCHARGER: розетка з секретом дозволяє заряджати гаджети

[sc:baner ]

thingCHARGER — творіння, що дозволяє зробити процес зарядки мобільного техніки більш простим і естетичним. Новинка виглядає як здвоєна розетка, доповнена деякими цікавими елементами: в нижній частині гаджета є пара роз’ємів USB, а зверху є виїмка, в яку вставляються змінні наконечники для зарядки гаджетів — це може бути micro-USB, Lightning або 30-контактний роз’єм Apple. Сам thingCHARGER розміщується поверх вже наявної розетки. Мобільний гаджет ставиться зверху і утримується з допомогою використовуваного наконечника. При цьому гнізда для електричних вилок та роз’єми USB залишаються повністю працездатними.

Що цікаво, користувач може використовувати відразу кілька thingCHARGER, розташовуючи їх поверх один одного (до трьох штук) і одержуючи у своє розпорядження цілий набір роз’ємів для зарядки. Всередині новинки передбачено спеціальні порожнини для зберігання змінних наконечників, що виключає можливість їх втрати.

Проект зібрав вже понад 700 тисяч доларів на виробництво готових пристроїв. Поставки thingCHARGER повинні початися в середині цього року. Попереднє замовлення можна оформити вже зараз, заплативши 40 доларів.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]