Трансформований планшет Jide Remix Pro працює під управлінням Remix OS 3.0

[sc:baner ]

Хоча майбутнє альтернативних ОС не можна назвати безхмарним, пристрої на їх основі регулярно з’являються в новинах і навіть «зривають банк» на порталах Kickstarter і Indiegogo. До таких можна віднести і компанію Jide з її операційною системою Remix OS. Нова версія цієї ОС була продемонстрована в роботі на референсною версії трансформації планшета Jide Remix Pro, розробленого в співпраці з Qualcomm.

У цьому пристрої ОС Remix OS 3.0 (на основі Android 6.0.1) працює у зв’язці з восьмиядерної SoC Snapdragon 652. Завдяки шасі з магнієвого сплаву і алюмінієвому корпусу товщина і маса зменшилися до 7 мм і 650 г відповідно.

Об’єм ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті складає 3 ГБ, деталі про вбудованому накопичувачі поки не розкриті, але відомо про наявність слота для карти microSD. Екран IPS характеризується діагоналлю 12 дюймів і роздільною здатністю 2160 × 1440 пікселів. Дозвіл тильній і фронтальної камери 8 і 5 Мп відповідно.

Використовується двохдіапазонний адаптер Wi-Fi з підтримкою MU-MIMO і Bluetooth 4.1, передбачений опціональний телефонний модуль LTE, карта SIM встановлюється замість карти microSD. Знайшлося місце для повнорозмірних портів USB 2.0 і USB 3.1 Type C. Трансформований планшет Jide Remix Pro повинен потрапити в роздрібну продаж в деяких регіонах.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]