Третя інкарнація ноутбука HP Chromebook 14 отримала самий слабкий процесор

Компанія HP в черговий раз оновила свій мобільний ПК Chromebook 14. З цією моделлю відбуваються досить цікаві зміни. Перша версія мала повноцінними мобільними процесорами Intel Haswell. Друге покоління отримало платформу Nvidia Tegra K1 і скинуло в ціні всього $30, якщо говорити про молодшої версії.

Новий апарат, помічається як Chromebook 14 G4, знову змінив основу. Цього разу серцем служить Celeron N2840, який навіть для Tegra K1 можна назвати адекватною заміною, і вже тим більше даний процесор не йде ні в яке порівняння з рішеннями, які були в основі першого покоління хромбука.

Розрадою може служити ціна, яка стала ще на $50 нижче і тепер становить $250. Чи Правильно чинить HP, покажуть продажу. Нам же варто знати, що новинка оснащується тим же 14-дюймовим екраном роздільною здатністю 1366 х 768 крапок або панеллю IPS дозволом Full HD у старшої версії вартістю $280. Оперативної пам’яті в апараті 2 ГБ. Для зберігання даних передбачено 16 або 32 ГБ флеш-пам’яті. Ємності акумулятора повинно вистачити для дев’яти годин автономної роботи. Можна також відзначити пару портів USB 2.0, один USB 3.0 і масу 1,67 кг

Джерело:
Інформаційні технології