В Olympus вважають пріоритетним для камер якість фотознімків, а не підтримку відеозйомки

[sc:baner ]

В ході недавньої виставки CP+ 2016 видання DSLR Magazine отримало можливість поговорити з одним з керівників компанії Olympus, який розповів про пріоритети і плани компанії в частині випуску фототехніки.

Генеральний менеджер з маркетингу Тошиюкі Терада (Toshiyuki Terada), який раніше відповідав за формування лінійки камер, зокрема, пояснив, чому в Olympus, на відміну від компанії Panasonic, теж випускає камери системи Micro Four Thirds , немає серії моделей з упором на функцію відеозйомки. Справа в бажанні Olympus сконцентрувати зусилля на початковому призначенні камери — фотозйомці.

Цікаво, що тяжіння до «класики» можна простежити навіть у зовнішньому вигляді новітньої моделі Olympus PEN-F, представленої в кінці січня. До речі, відсутність фазового фокусування в цій камері виробник пояснює тим, що вона не була б затребувана користувачами. Нагадаємо, в камері Olympus PEN-F з корпусом з магнієвого сплаву використовується датчик зображення з роздільною здатністю 20 Мп і процесор TruePic VII, а також система контрастною автоматичного фокусування з 81 крапкою.

В інтерв’ю були порушені моменти, пов’язані з об’єктивами. Зокрема, стало відомо, що компанія Olympus не планує випускати
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]