Восьмиядерні процесори AMD Zen можуть анонсувати вже в жовтні

[sc:baner ]

Різні джерела, та й сама AMD, вже не раз відзначали, що процесори Zen, відомі також під ім’ям Ridge Summit, повинні з’явитися в настільному сегменті до кінця року. Раніше говорилося, що в 2016 році світ побачать лише серверні моделі, але потім AMD змінила плани.

Якщо вірити новим даними, Zen з’являться навіть раніше, ніж передбачалося — вже в жовтні. Саме в жовтні AMD нібито представить нові процесори для платформи AM4, яка дебютує вже в нинішньому місяці, але поки з процесорами Bristol Ridge.

Джерело говорить про восьмиядерном процесорі з 16 потоками, TDP якого складе 95 Вт. Нібито продуктивність одного потоку в Zen буде порівнянна з рішеннями Intel Broadwell. Якщо це виявиться правдою, восьмиядерні CPU Zen виявляться продуктивніше більшості споживчих процесорів конкурента.

Нагадаємо, в максимальній конфігурації процесори Zen зможуть утримувати 32 ядра. Правда, у цьому випадку буде використано два кристала з 16 ядрами в кожному. TDP таких монстрів явно буде дуже високим, незважаючи на 14-нанометровий техпроцес. Але навряд чи варто очікувати таких моделей у споживчому сегменті.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]