У новому датчику зображення Samsung для смартфонів використовуються технології Dual Pixel, Isocell і об’ємної компонування

[sc:baner ]

Компанія Samsung Electronics анонсувала датчик зображення з роздільною здатністю 12 Мп, призначений для смартфонів. У виробі з пікселями розміром 1,4 мкм знайшла застосування технологія Dual Pixel, використовувана в деяких дзеркальних фотокамерах. У кожному світлочутливому елементі датчика є два фотодіода — по одному в лівій і правій половині пікселя. Це дає можливість реалізувати функцію фазової автофокусування, яка дозволяє, за словами виробника, отримувати різкі знімки навіть рухомих об’єктів при слабкому освітленні.

Крім того, в датчику використовується фірмова технологія Isocell, яка полягає в ізолювання фотодіодів кожного пікселя для зменшення перехресних перешкод.

Нарешті, в датчику використовується ще одна передова розробка — об’ємна компонування. Власне датчик, виготовлений за технологією 64 нм, розташований поверх кристала з логічними ланцюгами, виготовленого за нормами 28-нм.

Серійний випуск новинки вже почався.

Джерело:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]