Ультрабук Lenovo Yoga 900, продовжує традиції моделі Yoga 3 Pro, отримав процесори Intel Core i5 і Core i7 покоління Skylake

Про те, що на зміну незвичайного конвертованого ноутбука Lenovo Yoga 3 Pro прийде модель Yoga 900, ми дізналися ще в кінці літа. І ось вчора виробник анонсував цей пристрій.

Новинка зберегла унікальну конструкцію поворотних шарнірів, замінюють ноутбука звичні петлі. Завдяки їм пристрій не тільки виглядає досить незвично, але також здатне «розкриватися» на 360 градусів.

Власне, новинка є, по суті, поліпшеною по багатьом параметрам торішньою моделлю. Основний упор зроблений на продуктивність. Замість рішень лінійки Intel Core M новинка отримала процесори Core i5 і Core i7 покоління Skylake. Точні моделі не розкриваються, але напевно це CPU енергоефективної лінійки.

Максимальний об’єм оперативної пам’яті досягає 16 ГБ. Для зберігання даних передбачено SSD Samsung об’ємом до 512 ГБ. Автономність апарату заявлена на рівні дев’яти годин. А ось дисплей не зазнав ніяких змін, хоча йому і не потрібно. Це все та ж матриця IPS діагоналлю 13,3 дюйма роздільною здатністю 3200 х 1800 точок.

З іншого можна відзначити адаптери Wi-Fi 802.11 ac і Bluetooth 4.0, динаміки JBL, два порти USB 3.0, один USB C, один роз’єм USB 2.0, який використовується також для подачі живлення і кардрідер. Габарити новинки рівні 324 х 225 х 14,9 мм при масі 1,3 кг. тобто ноутбук став трохи товщі і трохи важче. Придбати мобільний ПК можна буде вже в поточному місяці за ціною від $1200.

Джерело:
Інформаційні технології