З’явилися попередні специфікації камери Pentax K-70

[sc:baner ]

Компанії Ricoh приписують намір незабаром випустити цифрову дзеркальну камеру Pentax K-70. Джерело опублікував попередні специфікації цієї моделі. Як стверджується, в камері буде встановлений датчик зображення типу CMOS формату APS-C з роздільною здатністю 24 Мп і процесор Prime MII. Камера буде оснащена системою стабілізації зображення. Цікавою особливістю можна вважати можливість змінювати силу згладжуючого фільтру, вибираючи з двох значень, і навіть повністю відключати його.

Затвор камери зможе відміряти витримки від 1/6000 до 30 с. Витримка синхронізації названа рівній 1/180. Фотограф зможе вибирати значення світлочутливості в діапазоні ISO 100-204800. Камера отримає систему фокусування SAFOX X з 11 точками, включаючи 9 хрестоподібних, що працює при освітленості до -3EV, доповнену світлодіодним підсвічуванням об’єкта. Замір експозиції виконується за 77 сегментами кадру.

У режимі відеозйомки буде доступно дозвіл Full HD з кадровою частотою 60 к/с, гібридна автофокусування і функція виділення на дисплеї різких ділянок зображення. Швидкість серійної зйомки складе 6 к/с. Можлива інтервальна зйомка з об’єднанням кадрів в ролик 4K.

Оснащення камери включає спалах, висвітлює кут, відповідний куті поля зору об’єктиву з ЕФР 36 мм. Видошукач дозволяє побачити 100% кадру з збільшенням 0,95 x. Тридюймовий дисплей з роздільною здатністю 921 000 точок закріплений так, що кут його нахилу можна змінювати. Є також вбудований GPS приймач, бездротовий інтерфейс Wi-Fi, слот для карт SD, SDHC і SDXC з підтримкою UHS-I.

Камера буде мати пило — і вологозахищене виконання, буде зберігати працездатність при температурі до -10°С. В якості джерела живлення передбачається використання акумулятора D-LI109. При габаритах 125,5 x 93,0 x 74,0 мм пристрій з акумулятором і картою пам’яті буде важити 688 р.

У другій половині травня згадка про Pentax K-70 було помічено в базі даних південнокорейського радіотехнічного регулятора.

Позначення нової камери нагадує позначення моделі Pentax K-50, але, судячи з технічними даними, її скоріше можна вважати спадкоємицею моделі Pentax K-S2, випущеної в лютому минулого року. Дата анонсу камери Pentax K-70 поки невідома

Джерела:
Інформаційні технології
[sc:baner ] [sc:TizerNET ]