ZY Optics випускає покращений варіант перехідника Turbo Adapter для установки об’єктивів Nikon і Canon на камери системи Micro Four Thirds

Компанія ZY Optics, днями почала прийом попередніх замовлень на об’єктиви Mitakon Speedmaster 135mm F/1.4, представила оновлений варіант перехідника Turbo Adapter, який дозволяє використовувати об’єктиви Nikon і Canon спільно з камерами системи Micro Four Thirds.

За словами виробника, перехідник повністю перероблений, хоча його оптична схема, як і раніше, включає чотири елементи у чотирьох групах. Елементи отримали нове покриття, що підвищує контраст і знижує ризик появи в кадрі відблисків і інших артефактів.

Як вже було сказано, перехідник випускається у варіантах для об’єктивів з кріпленням Nikon F і Canon EF. Варіант Turbo Adapter Nikon G — M43 (ver.2) має кільце для управління діафрагмою об’єктивів Nikkor G.

Перехідник збільшує максимальну діафрагму об’єктива на одну сходинку і розширює кут поля зору об’єктиву (фокусна відстань множиться на 0,762). При підрахунку результуючого ЕФР необхідно пам’ятати, що кроп-фактор камер системи Micro Four Thirds дорівнює 2. Це означає, що, наприклад, при установці об’єктива з фокусною відстанню 50 мм на камеру Micro Four Thirds значення ЕФР буде дорівнює 100 мм, тоді як при установці через перехідник Turbo Adapter — 76 мм.

Продажу перехідників почнуться на початку листопада за ціною $149.

Джерело:
Інформаційні технології